Kurs Nitroks Diver

16 kwietnia 2016
10:00to15:00

Jeśli zastanawiasz się jak nurkuje się na mieszaninach wzbogaconych w tlen, kurs płetwonurek nitroksowy jest właśnie dla Ciebie. Podczas szkolenia poznasz zalety nurkowania na nitroksie, dowiesz się jak dobierać mieszankę do głębokości nurkowania oraz w jaki sposób mierzyć zawartość tlenu w butli. Po tym kursie będziesz mógł nurkować na mieszaninach wzbogaconych w tlen do 40%.

• JAK WYGLĄDA KURS

Szkolenie rozpoczynamy od wykładów teoretycznych, w trakcie których dowiesz się dlaczego warto nurkować na nitroksie, poznasz zasady bezpieczeństwa, nauczysz się jak mierzyć i rejestrować zawartość tlenu, a także jak obliczać optymalną mieszaninę nitroksową dla wybranych głębokości. W trakcie kursu wykonujemy dwa nurkowania z użyciem nitroksu.

• ILE TO KOSZTUJE

Kurs – 400 zł
Certyfikat – 100 zł CMAS, 200 zł PADI

• GDZIE PROWADZIMY SZKOLENIA

Zajęcia w ramach kursu płetwonurek nitroksowy prowadzimy w naszej siedzibie w Poznaniu. Nurkowania na nitroksie – termin i miejsce ustalamy indywidualnie.

• DLA KOGO

Szkolenie dostępne dla nurków po podstawowym kursie nurkowania, którzy ukończyli 12 rok życia.

• JAK SIĘ ZAPISAĆ

Przyjdź do sklepu, na Piłsudskiego 100 w Poznaniu, zadzwoń pod numer telefonu: 618729066 lub napisz do nas na adres: biuro@nautica.poznan.pl

Jeśli masz jakiekolwiek pytania nie zastanawiaj się i napisz do nas!

nitroks diver