Rozpoczęcie letniego sezonu nurkowego 14-16.05.2021

Przełom kwietnia i maja to doskonały czas na rozpoczęcie sezonu nurkowego. Woda z każdym dniem staje się coraz cieplejsza, dzień robi się dłuży, a chęć zanurkowania po zimowej przerwie jest ogromna. Nie sposób się z tym nie zgodzić, prawda? Czy Wy podobnie jak my, nie możecie doczekać się kolejnego zejścia pod wodę? A może marzycie o rozpaleniu grilla pomiędzy nurkowaniami i zjedzeniu pysznego szaszłyka? Bez względu na to jakie macie pragnienia i co przez Was przemawia, jedno jest pewne: lato zbliża się wielkimi krokami.

My swoje pierwsze nurkowania w sezonie 2021 wprawdzie mamy już za sobą. I wcale nie mamy tu na myśli nurkowania w ciepłych, przejrzystych wodach! Wręcz przeciwnie – Powidz i Honoratkę mamy już zaliczone, a Wy? Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to zachęcamy do wyjęcia sprzętu z szafy i jak najszybszego wskoczenia do wody.

Rozpoczęcie sezonu nurkowego to również doskonały moment na odnowienie znajomości. Pewnie każdy z nas ma takiego kolegę lub koleżankę, z którym widuje się głównie podczas wyjazdów nurkowych, prawda? Dlatego też, nasz Klub Nurkowy zawsze będzie zamieszczał informacje na FB lub stronie Klubu, a także wyśle e-mail do Klubowiczów o rozpoczęciu sezonu nurkowego, zbliżających się wyjazdach nurkowych oraz o innych nurkowych aktywnościach zachęcając tym samym do wspólnego spędzania czasu. Pamiętajcie, że zawsze możecie wypożyczyć sprzęt lub napełnić butle w Poznańskim Centrum Nurkowym Nautica.

Kwestie organizacyjne

Czekamy na Was w terminie: 14-16.05.2021
Miejsce: jezioro Duży Szarcz
Nocleg: Karina – Ośrodek Wypoczynkowy ul. Orli Kąt 15 66-330 Pszczew Dojazd (o-karina.pl)

Ośrodek wypoczynkowy Karina polożony jest na terenie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego nad jeziorem Szarcz. szczegółowe informacji o ośrodku, pokojach, domkach czy polu namiotowym i całej dostępnej infrastrukturze zapraszamy bezpośrednio na stronę – Nasza Oferta (o-karina.pl)

Kontakt z nami:
knp.nautica@gmail.com
Agnieszka, tel: 602132939, Marlena: 601160978, Beata: 693835356

Dodaj komentarz