ZAKOŃCZENIE SEZONU NURKOWEGO 2021

8 października 2021 16:00to10 października 2021 14:00


Jesteś nurkiem rekreacyjnym lub technicznym? Nurkujesz w Polsce i za granicą? Chciałbyś w ciekawy sposób zakończyć sezon nurkowy 2021?

Zapraszamy wszystkich klubowiczów na weekendowy wyjazd nurkowy w Folwarku na Półwyspie, Uraz 4, 78-523 Nowe Worowo, nad Jeziorem Drawskim, organizowanym specjalnie na zakończenie tegorocznego sezonu nurkowego!

Zakończenie sezonu nurkowego 2021 , polecamy spędzić w gronie doświadczonych nurków, razem z Klubem Nurkowym Nautica oraz Centrum Nurkowym Nautica


Impreza na zakończenie sezonu nurkowego, to duże wydarzenie i powinno być ważne dla  wszystkich członków naszego klubu i wszystkich nurków

Termin: weekend 8.10-10.10.2021

Ceny i szczegóły dostępnych pokojów znajdziesz TUTAJ
Rezerwacja noclegu zrobisz TUTAJ

Folwark na Półwyspie oferuję ponad 20-hektarowe gospodarstwo otoczone wodami Jeziora Drawsko, niezapomniane atrakcje, zapierające dech w piersiach widoki, a ponadto: W opinii gości jest to najpiękniejsze i najcichsze miejsce w okolicy ! Jezioro Drawsko doskonale nadaje się do kąpieli oraz uprawiania sportów wodnych (żeglarstwo, windsurfing, nurkowanie, kajakarstwo). To idealne miejsce dla wędkarzy, dla dzieciaków oraz dla osób, które po prostu poszukują ciszy i relaksu. W pobliżu Folwarku przebiega wiele tras rowerowych i szlaków pieszych. Okoliczne lasy słyną z bogactwa grzybów i jagód. Można też tam spotkać bardzo rzadkie okazy fauny i flory. Pejzaże oczarują każdego miłośnika fotografii. A amatorzy grzybobrania znajdą w okolicy swój kawałek raju na ziemi.

W cenie również bogata oferta dodatkowa
– wypożyczenie rowerów
– duży plac zabaw dla dzieci
– prywatna plaża z dwoma pomostami, leżaki, kładka dla wędkarzy
– wypożyczenie łodzi wiosłowych, kajaków, rowerów wodnych, SUPów
– wiata grillowa z miejscem na ognisko i grillami
– stoły do ping-ponga, bilard
– boisko do piłki nożnej i siatkówki
– dostęp do wifi
– podatek VAT
– miejsce parkingowe

W piątkowy i sobotni wieczór planujemy wspólne grillowanie i ognisko ale również potańcówkę. Jest to dobry czas na dzielenie się swoimi doświadczeniami nurkowymi i podsumowaniem wyjazdów z 2021 roku. Wtedy też będzie okazja wspólnego planowania wyjazdów, szkoleń czy wypraw na 2022 rok! Razem z Klubem Nurkowym Nautica będziesz mógł stworzyć swój wymarzony kalendarz nurkowy, który będziemy realizować na weekendowych wyjazdach nurkowych w 2022 roku.

Dla tych co planują nurkować trochę informacji. Nad jeziorem Drawskim jest baza nurkowa OCTO jak ktoś chce ładować butlę lub wypożyczać tam sprzęt sugeruje kontakt telefoniczny pod nr 606201571. Uprzedzam, że właściciel bazy mówił, iż kończą październiku sezon nurkowy i baza może być zamknięte. Najbezpieczniej dla tych co planują dużo nurkowań aby wzięli więcej butli. Nurkowanie wstępnie zaczniemy w sobotę ok. godz 11:00 w zależności od ilości chętnych. Proponujemy zacząć nurkowanie przy folwarku jeśli warunki będę nie sprzyjające poszukamy innego miejsca. Wyrazie pytań piszczcie na grupie whatsappowej.